Mecz Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice

Kategoria: Klub Sportowy Opublikowano: sobota, 09, kwiecień 2016 Administrator R.W.
     Mecz II ligi wojewódzkiej trampkarzy gr.7 Łabędź Gryfhurt Widuchowa – Mieszko Mieszkowice 4:1 (2:0). Piłkarze Łabędzia Widuchowa szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 3 minucie Marek Glanert precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Drugą bramkę w 30 minucie po rzucie rożnym głową strzelił Adrian Czernecki. W drugiej połowie w 46 minucie w zamieszaniu podbramkowym 3 bramkę strzelił Marek Glanert. Mieszko Mieszkowice w 60 minucie po błędzie obrony gospodarzy strzeliło bramkę na 3:1. Goście zaczęli coraz groźniej atakować, ale blok defensywny wraz z bramkarzem Patrykiem Drzewieckim skutecznie się bronił. Piłkarze gospodarzy wyprowadzali coraz groźniejsze kontry i w ostatniej 70 minucie zdobyli 4 bramkę po silnym strzale Juliusza Winnickiego. Skład Łabędzia Widuchowa: Drzewiecki Patryk, Olszewski Patryk, Woźniak Konrad, Olszewski Konrad, Oszczyk Paweł, Luby Jakub, Czernecki Arek, Grzeszczak Wiktor, Klobok Klaudiusz, Glanert Marek, Czernecki Adrian, Kubicki Eryk, Winnicki Juliusz, Gaworski Jakub. W pierwszym meczu Łabędź Widuchowa pokonał na wyjeździe zespół Morzycko Moryń 12:0 (6:0). Zespół trampkarzy z Widuchowej prowadzi w tabeli w swojej lidze.