Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa

Kategoria: Klub Sportowy Opublikowano: sobota, 10, październik 2015 Administrator R.W.

II Liga wojewódzka trampkarzy grupa 7 Orzeł Trzcińsko-Zdrój – Łabędź Gryfhurt Widuchowa 1:8 (1:2). 9 października trampkarze Łabędzia Widuchowa rozegrali o 16:30 swój kolejny ligowy mecz z Orłem Trzcińsko-Zdrój. Pierwsza połowa bardzo nerwowa w wykonaniu Łabędzia, dużo strat piłki po zbyt indywidualnej grze niektórych zawodników oraz zbyt słabe strzały na bramkę gospodarzy. Nieliczne kontry gospodarzy przyniosły efekt w postaci strzelonej pierwszej bramki w meczu. Piłkarze Łabędzia szybko strzelili wyrównującą bramkę za sprawą Arka Czerneckiego. Po chwili w zamieszaniu podbramkowym obrońca gospodarzy niefortunnie wybił piłkę w polu karnym trafiając w nogę naszego pomocnika Klaudiusza Kloboka, która wpadła do bramki. W drugiej połowie trampkarze Łabędzia coraz częściej atakowali bramkę gospodarzy, co w końcu przyniosło efekt w postaci kolejnych bramek. Skład Łabędzia Widuchowa (w nawiasach strzelone bramki i zmiany zawodników): Pająk Sz., Olszewski P., Woźniak K., Oszczyk P. (Gaworski J.), Olszewski K., Klobok K. (1), Czernecki Ar. (2), Czernecki Ad. (1), Glanert M. (2) (Luby J. (1)), Grzeszczak W. (1), Kubicki E. (Majewski K.).