Mecz Łabędź Widuchowa - Odra Chojna

Kategoria: Klub Sportowy Opublikowano: niedziela, 20, wrzesień 2015 Administrator R.W.
    Uczniowie naszej szkoły grający w trampkarzach klubu sportowego Łabędź Gryfhurt Widuchowa wygrali z drużyną Odra Chojna 5:2 (3:2). W meczu 19 września 2015 r.  podejmowali zespół trampkarzy Odry Chojna. Wynik otworzyli chłopcy z Łabędzia po strzale Marka Glanerta, goście niedługo potem wyrównali, następnie wyszli na prowadzenie 2:1. Nasz zespół nie poddał się i przed przerwą strzelił jeszcze dwie bramki za sprawą Wiktora Grzeszczaka. Szczególnie druga bramka tego zawodnika strzałem pod poprzeczkę, po świetnym zagraniu Adriana Czerneckiego mogła się podobać. I połowa meczu była bardzo wyrównana. Po zmianie stron coraz częściej przy piłce byli gospodarze i stwarzali coraz groźniejsze sytuacje pod bramką przeciwnika. Spowodowane to było tym, że goście zagrali tylko w 11 zawodników bez rezerwowych. W drugiej połowie zawodnicy z Widuchowej nie wykorzystali trzech sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Na szczęście Arek Czernecki strzelił jeszcze dwie bramki ustalając wynik spotkania na 5:2. Bardzo dobrze w drugiej połowie zagrał blok defensywny z bramkarzem Szymonem Pająkiem. Skład zespołu: Pająk Sz., Olszewski P., Woźniak K., Oszczyk P., Drzewiecki P., Kubicki E., Czernecki Ar., Czernecki Ad., Gaworski J., Grzeszczak W., Glanert M. Rezerwowi: Sulowski K., Majewski K. Kanclerowicz Ad.
   We wcześniejszych meczach trampkarze Łabędzia Widuchowa zremisowali 3:3 z zespołem Mieszko Mieszkowice i wygrali 4:1 z zespołem Morzycko Moryń.