Rejonowa Piłka Ręczna.

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 20, grudzień 2017 Administrator R.W.

20 grudnia 2017 r. w Gryfinie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Nasza reprezentacja chłopców zwyciężyła w meczu o awans do mistrzostw powiatu 5:1 z gimnazjum nr 2 z Gryfina. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany. Oba zespoły bardzo dobrze zagrały w obronie i bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Po stracie piłki w ataku przeciwnik przeprowadził szybką kontrę i zdobył jedyną bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie nasza reprezentacja bardzo dobrze grała w obronie i skutecznie rozgrywała piłkę w ataku strzelając 5 bramek. Gratulujemy! Skład reprezentacji: Konrad Woźniak (bramkarz), Patryk Olszewski (2), Vladimir Gonko (1), Eryk Kubicki (1), Kacper Szyszłow (1), Patryk Drzewiecki, Krystian Szachniewicz, Bartek Palczak, Adrian Mickiewicz, opiekun R. Wilk.