Rejonowa Mini Piłka Ręczna

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 18, grudzień 2016 Administrator R.W.

13 i 16 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół w Kołbaczu i Zespole Szkół w Gryfinie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt. Chłopcy rywalizowali wcześniej w Kołbaczu. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu grupowym zremisowała z reprezentacją SP 3 Gryfino 1:1. W drugim meczu przegrała 1:8 z SP Gardno. W meczu o miejsca 5-6 nasz zespół uległ SP 1 z Gryfina 3:6 i zajął w turnieju 6 miejsce. Dziewczęta rywalizowały 3 dni później w Gryfinie. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu wygrała z SP 1 Gryfino 5:4 i w finale zagrała z SP Krzywin. W pierwszej połowie nasz zespół prowadził 2:1 po bramkach najlepiej rzucającej Wiktorii Kołodziejczyk. Niestety w drugiej połowie skutecznie rzucały skrzydłowe z Krzywina i mecz zakończył się wynikiem 3:5 dla SP Krzywin. Nasz zespół zajął wysokie 2 miejsce w Rejonie nr 1. Gratulujemy! Skład chłopców: F. Kabziński, A. Luby, T. Madej, M. Kocyk, A. Szachniewicz, K. Mendrygał, K. Majewski, B. Merski, J. Sacawa, O. Kołodziejczyk. Skład dziewcząt: A. Fronc, D. Włoch, W. Kołodziejczyk, A. Gesing, M. Dziuba, O. Betkier, A. Knap, A. Zduńczuk, J. Zwolińska.