Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 27, maj 2015 Administrator R.W.

26 maja 2015 w Gryfinie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce. Świetnie spisali się nasi gimnazjaliści zdobywając 4 złote medale, 1 srebrny i 2 brązowe. Podwójną złotą medalistką została Julia Błaż w pchnięciu kulą (11,30 m) i rzucie oszczepem (28,06 m). Złote medale zdobyli również Marika Wójs w biegu na 100 m przez płotki (16,54 s) i Dawid Włoch w skoku wzwyż (1,50 m). Srebrny medal w rzucie oszczepem zdobył Wojciech Kiedos (33,73 m). Brązowe medale zdobyli Zuzanna Wróbel w biegu na 100 m (15,11 s) i Jakub Tuszyński w biegu na 100 m (13,03 s). Tuż za podium na IV miejscu były Karolina Czerwionka w pchnięciu kulą (8,65 m) i Paulina Naumowicz w biegu na 600 m (2:01,62). VI miejsce w pchnięciu kulą zajął Dawid Włoch (9,71 m), VIII miejsce w biegu na 100 m zajęła Patrycja Jaworska (15,92 s). Wszystkim startującym gratulujemy!!! Więcej zdjęć w galerii.